zamknij [X]

Usługi i Rozwiązania - Data Ceneter

Data Center

Oferta na świadczenie usług Data Center jest skierowana do firm wykorzystujących Internet w rozwiązaniach biznesowych, uruchamiających portale i serwisy informacyjne. Data Center jest doskonałym miejscem do rozmieszczenia dedykowanych serwerów aplikacji i serwerów WWW wymagających szybkiej i niezawodnej łączności z Internetem,a także do instalowania urządzeń pozwalających świadczyć usługi telekomunikacyjne swoim Klientom. Data Center wyposażone jest w odpowiednią infrastrukturę telekomunikacyjną i techniczną pozwalającą,w sposób bezpieczny, realizować połączenia z siecią Internet oraz sieciami telekomunikacyjnymi innych operatorów.

Korzystanie z usług Data Center Netii pozwala zmniejszyć nakłady inwestycyjne i obniżyć koszty funkcjonowania infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa. Klienci nie muszą wydawać pieniędzy na budowę własnych serwerowni, pomieszczeń technicznych, jak i zakup kosztownego sprzętu telekomunikacyjnego, ani ponosić kosztów utrzymania i szkolenia zespołu własnych specjalistów od eksploatacji zaawansowanego oprogramowania i urządzeń. Usługa Data Center pozwala na przeniesienie na usługodawcę odpowiedzialności za utrzymanie zaplecza technicznego. Potencjał Netii na polskim rynku zwiększają powierzchnie kolokacyjne dostępne w ramach zainicjowanego przez tę spółkę Data Center Alliance (DCA). Dzięki tej ofercie klienci mogą wybierać dogodną lokalizację dla swojej infrastruktury, która spięta będzie zawsze szybką siecią transmisji danych.

Dla tych klientów którzy oczekują od operatora kompleksowej oferty infrastruktury dostępnej w modelu serwisowym oferujemy usługę Cloud Computingu pod nazwą Cloud Server. Cechą unikalną produktu jest możliwość elastycznego zarządzania zasobami. W każdej chwili istnieje możliwość dodania kolejnego GB pamięci RAM, bądź kolejnych GB pamięci masowej. Umożliwiamy także redukcję konfiguracji oraz restart Cloud Servera. Wszystko to jest dostępne przez www za pośrednictwem przyjaznego interface użytkownika. Cechą unikalną produktu jest możliwość elastycznego zarządzania zasobami. W każdej chwili istnieje możliwość dodania kolejnego GB pamięci RAM, bądź kolejnych GB pamięci masowej. Umożliwiamy także redukcję konfiguracji oraz restart Cloud Servera. Wszystko to jest dostępne przez www za pośrednictwem przyjaznego interface użytkownika.

Zapraszamy do kontaktu!


Ewa Jędrasik

Ewa.Jedrasik@netia.pl