Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998
10 maja 2018

Netia w czołówce Liderów Technologii 2017

AUTOR: Netia

Gazeta Finansowa opublikowała listę 10 Liderów Technologii 2017, których produkty charakteryzują się innowacyjnością, nowoczesnością, pomysłowością oraz pozwalają sprawniej funkcjonować przedsiębiorcom, wyprzedając ich oczekiwania. Netia została nagrodzona tym prestiżowym tytułem za rozwiązanie Netia Unified Communications.

logo-liderzy-technologii-gazeta-finansowa.jpg

Netia Unified Communications to jedyna na europejskim rynku zunifikowana usługa komunikacyjna z chmury, łącząca obecne usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej Klienta (numery stacjonarne i komórkowe) z nowoczesną komunikacją elektroniczną (komunikator biznesowy Unified Communications). Umożliwia korzystanie z dowolnych urządzeń – telefonu stacjonarnego, komórki, tabletu czy komputera w dowolnym miejscu oraz prowadzenie nieprzerwanej komunikacji.

„Bardzo cieszy nas to wyróżnienie. Kolejny rok z rzędu zostaliśmy docenieni przez rynek za innowacyjny produkt w dziedzinie zintegrowanej komunikacji głosowej. Netia Unified Communications to udoskonalona wersja naszego wcześniejszego rozwiązania Nowa Netia. Została jednak wzbogacona o wideokonferencje, system raportowania i nagrywania połączeń telefonicznych - stacjonarnych i komórkowych. Ponadto zintegrowaliśmy usługi stacjonarne i komórkowe w jednym, chmurowym systemie komunikacji dla Klienta, zyskując przewagę na rynku wśród innych tego typu produktów” – powiedział Paweł Rychcik, Kierownik Działu Produktów w Netia S.A.

Nie ma znaczenia, czy Klient zadzwoni na numer firmowy, czy komórkowy. Użytkownik jest zawsze w zasięgu, ponieważ usługa działa zarówno w sieci komórkowej, jak i Wifi, LTE, 3G, czy Fixed Line. Można też używać osobistego smartfona do wykonywania połączeń z wykorzystaniem tożsamości firmy, jak również prowadzić rozmowy, wideospotkania i wideokonferencje, udostępniać treści ze swojego pulpitu oraz aplikacje, nagrywać rozmowy, czy przesyłać dowolne informacje w czasie rzeczywistym.

Co ważne, rozwiązanie zaspokaja potrzeby użytkowników wszystkich rynków, dając pełną swobodę w komunikacji.

Chcesz dowidzieć się więcej, pobierz pełny Biznes Raport Gazety Finansowej.

Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie