Jak ułatwić prowadzenie biznesu i stać się „mobilnym” bez ograniczeń, a jednocześnie zapewniać ochronę samych urządzeń mobilnych, aplikacji i danych?

 
 

Są takie rozwiązania, które nie wymagają logowania dając dostęp do dowolnej usługi, z dowolnego urządzenia, na dowolnym systemie i w dowolnym miejscu.

  • Sprawdź jak to działa na urządzeniach z Android Enterprise.
  • Zobacz praktyczne zastosowania Netia Endpoint Management dla różnych branż.
  • Poznaj NetiaNext – Twojego partnera w zakresie usług bezpieczeństwa.

Dlaczego warto o tym mówić?

W miarę rozwoju firmy i w obliczu zachodzących zmian, wymagania w zakresie bezpieczeństwa stawiają biznes przed trudnymi wyborami.
Do tego trendy związane z pracą mobilną czy home office stoją „w poprzek” oczekiwań działów bezpieczeństwa.
Każdy ceni sobie pracę „bez granic”, lecz pracownicy są niechętni, a często też nie mają czasu, aby dostawać się do zasobów firmowych poprzez „mury” zabezpieczeń. To są przeszkody w swobodzie zarządzania i w efektywności pracy, a w efekcie realne koszty.
 

 

Zainteresowany ofertą?

Umów kontakt z doradcą

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie