Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998
29 czerwca 2018

Najlepsze produkty dla korporacji wg Gazety Finansowej

AUTOR:

Gazeta Finansowa co roku publikuje ranking najlepszych produktów dla biznesu. Nagradzane są w nim firmy tworzące produkty innowacyjne, elastyczne oraz takie, które mają za cel usprawnienie działania firmy. Spośród przesłanych ankiet i na podstawie informacji o użytkowaniu dostępnych w Internecie, w kategorii TELEKOMUNIKACJA wyróżnienie otrzymała Netia z usługami chmurowymi i data center.

Grupa produktów Netia Data Center & Cloud to 7 wymiernych korzyści z outsourcingu IT: bezpieczeństwo przetwarzanych danych, obniżenie kosztów utrzymania i serwisu urządzeń, zamiana Capex-u na Opex, odciążenie działów IT, brak dużych kosztów inwestycyjnych oraz elastyczność w rozwoju środowiska IT wraz ze wzrostem biznesu.  Fundamentem dla usług Netia Data Center & Cloud jest nowoczesny, doskonale ulokowany, obiekt kolokacyjny w Warszawie, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanym serwerom. Posiada całodobowy monitoring, wydajny system chłodzenia i zasilania, a także najnowszy system gaszenia gazem, wykorzystującym „ciche dysze”, redukujące hałas przy ewentualnym wyzwoleniu gazu.

Netia Data Center to nie tylko kolokacja. To również serwery dedykowane oraz chmura obliczeniowa. Netia troszczy się o infrastrukturę kliencką, pozwalając odbiorcy skupić się na rozwoju jego biznesu.

Biznes Raport Gazety Finansowej został opublikowany 29 czerwca 2018 r.

Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie