Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998
01 lipca 2019

Netia International na ITW2019

AUTOR:

International Telecoms Week 2019 organizowane w Atlancie przeszło już do historii. Doroczne spotkanie rynku hurtowego usług telco zgromadziło ponad 7000 uczestników z ponad 2000 firm, ze 135 krajów. Jak co roku Netia z przedstawicielami sprzedaży Wholesale uczestniczyła w tym wydarzeniu. 

Koniunktura na międzynarodowym rynku usług hurtowych data zawsze jest pochodną światowej koniunktury gospodarczej. Wraz z ekonomiczną hossą, ekspansją firm globalnych, nowymi inwestycjami rośnie też zapotrzebowanie na usługi telekomunikacyjne. Netia jako kluczowy gracz na polskim rynku w zakresie dostarczania usług końcowych DATA dla wszystkich największych graczy globalnych jest także beneficjentem tego procesu. Nie dzieje się to jednak samoczynnie.

Aktualna pozycja Netii to efekt wielu lat pracy całego zespołu międzynarodowego (Netia International), rezultat strategii, w której postawiliśmy nie tylko na konkurencyjne ceny ale także na to, co dla naszych Klientów jest równie istotne. Na sprawność procesu dostarczania usług, w tym szybkość realizacji projektów. Na wsparcie na każdym etapie i jasną komunikację. Dotrzymywanie danych obietnic. Słuchamy naszych Klientów i wyciągamy wnioski z tego, co słyszymy. Cały czas usprawniamy nasze działania i to daje efekty - powiedział  Marcin Chłopecki, Dyrektor Rynku Hurtowego i Dostawców Usług Telekomunikacyjnych w Netii.

Doskonałą okazją do rozmów z Klientami, a także jeszcze lepszego poznania ich potrzeb i planów na kolejne miesiące było to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie telco – multilateralne spotkanie ITW2019, które miało miejsce pod koniec czerwca 2019 r. w Atlancie. Dało ono szansę przeprowadzenia kilkudziesięciu spotkań sprzedażowych, zarówno z aktualnymi jak i potencjalnymi Klientami Netii. Wydarzenie było doskonałym forum do pozyskania nowych szans biznesowych, ale także do podsumowania dotychczasowej współpracy. 

„Oprócz rozwoju biznesu z Klientami, z którymi współpracujemy od lat, nawiązujemy także współpracę z nowymi Partnerami. Dzięki konferencji, takiej jak ITW, możliwe jest zainicjowanie rozmów z międzynarodowymi operatorami, którzy poszukują partnerów w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych na bardzo mocno rozwijającym się polskim rynku. Właśnie dzięki takim spotkaniom w latach wcześniejszych udało nam się pozyskać kilku znaczących graczy takich, jak brytyjskie Vodafone oraz COLT oraz szwedzka Telia, dla których w chwili obecnej jesteśmy wiodącym dostawcą usług na terenie Polski. Tzw. „boarding” tego typu Partnerów (tzn. cały proces od pierwszego spotkania poprzez uzgodnienie warunków współpracy, negocjacje,  uruchomienie punktu styku, aż po otrzymanie pierwszego zamówienia) potrafi trwać od kilku do kilkudziesięciu miesięcy, więc można powiedzieć, że jest to proces ciągły. Konferencja w Atlancie gromadzi co roku rzeszę delegatów z całego świata i dla nas to bardzo duży potencjał biznesowy na przyszłość – powiedział Jacek Zapytowski, Kierownik ds. Sprzedaży Hurtowej w Netii.


 

Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie