Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998
08 listopada 2018

What’s Next – dokąd zmierzamy?

AUTOR: Netia

Globalny rynek usług chmurowych gwałtownie rośnie. Od cloud computingu, we współczesnym zdigitalizowanym świecie, nie ma już odwrotu. A co do tego jest ważne - to wbrew wielu obiegowym opiniom - cloud computing jest odpowiedzią na dzisiejsze wyzwania cyberbezpieczeństwa. I właśnie o chmurze i bezpieczeństwie opowiadaliśmy podczas dwóch konferencji „WHAT’S NEXT – dokąd zmierzamy?”, które odbyły się 6 listopada 2018 r. we Wrocławiu i 7 listopada 2018 r. w Katowicach.

Organizatorem konferencji była Netia, a jej patronem - NetiaNext, stąd prezentacja Rafała Bakalarza, Dyrektora Sprzedaży B2B ds. ICT, na temat portfela usług ICT oferowanych przez Netię.

 Najważniejszym celem konferencji było przekazanie Klientom, że Netia może być ich partnerem w biznesie nie tylko w zakresie usług telekomunikacyjnych, ale także szeroko rozumianych usług IT czy ICT. Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że ta wiedza rozchodzi się w dobrym tempie dzięki bezpośrednim działaniom handlowym i przekłada się na bardzo dobre wyniki sprzedaży, ale chcielibyśmy jeszcze bardziej przyspieszy, aby w niedalekiej przyszłości każdy z klientów B2B Netii wiedział, że może w Netii kupić usługi bezpieczeństwa IT, chmury obliczeniowej czy kolokacji – powiedział Rafał Bakalarz, Dyrektor Sprzedaży B2B ds. ICT.

Gośćmi specjalnymi konferencji byli: Lisa Forte - Social Engineering & Cyber Security Expert, a z Polski - Adam Haertle z ZaufanaTrzeciaStrona.pl. O przewagach data center nad własną serwerownią, czy przysłowiowym „serwerem pod biurkiem” - opowiadał Adam Kowalczyk, a anatomię ataku rozpracował nasz specjalista od bezpieczeństwa - Tomasz Orłowski. Wraz z nimi o bezpieczeństwie oraz profesjonalnym sprzęcie do przechowywania danych powiedzieli eksperci ze strony Partnerów: Palo Alto Networks i Dell EMC.

netia-dokad-zmierzamy.jpg

Wydarzenie organizowane przez Netię skierowane było do dyrektorów bezpieczeństwa, dyrektorów IT, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo danych w firmie.  W sumie w dwóch wydarzeniach udział wzięło 147 potencjalnych i obecnych Klientów. Wszystkich zachwyciły nietypowe lokalizacje, jakie zostały wybrane na konferencje – Hydropolis, czyli muzeum nauki we Wrocławiu oraz walcownia cynku w Katowicach. To niekonwencjonalne miejsca oraz krótkie, ciekawe prezentacje wpłynęły na pozytywny odbiór naszego eventu nie tylko przez uczestników, ale i prelegentów.

I attended the What’s Next 2018 conference as a speaker. The conference has a great atmosphere and was held at some amazing venues. I was impressed with how well organised the conference was. All the talks were hugely informative and professional and the networking opportunities were excellent. I would highly recommend this conference to anyone interested in cyber security, digital transformation and innovation. An excellent event! – skomentowała Lisa Forte, Social Engineering & Cyber Security Expert, Red Goat.
Materiały konferencyjne znajdują się na stronie poświęconej obu wydarzeniom: www.whatisnext.pl 

 Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie