Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998
24 sierpnia 2018

Największe centrum wyprzedażowe na Górnym Śląsku z WIFI od Netii

AUTOR:

Netia została operatorem wiodącym dla nowobudowanego centrum Silesia Outlet, którego oficjalne otwarcie nastąpi w pierwszym kwartale 2019 r. Netia zarządzać będzie infrastrukturą oraz dostarczy usługi na potrzeby zarządcy i ponad 100 najemców centrum.

- Blisko 2 lata temu zostały zainicjowane zostały przez przedstawicieli Netii działania, mające na celu podjęcie współpracy w zakresie kompleksowej obsługi telekomunikacyjnej Galerii Silesia Outlet. Nasza oferta dotyczyła budowy infrastruktury telekomunikacyjnej, dostarczenia i wdrożenia innowacyjnych usług w oparciu o sieć dostępową w technologii pasywnej sieci optycznej PON, a także zarządzania siecią i stały serwis dla najemców - powiedział Paweł Woźnica, Dyrektor Rynku Klientów Kluczowych – Nieruchomości Komercyjne, Netia SA.

Umowa podpisana w czerwcu 2018 r. obejmuje współpracę w zakresie kompleksowej obsługi telekomunikacyjnej Galerii Silesia Outlet, począwszy od budowy infrastruktury telekomunikacyjnej i wzmocnienia sygnału GSM, na czym szczególnie zależało inwestorowi, a skończywszy na rozprowadzeniu sieci WIFI w całym obiekcie. Dzięki temu z usług skorzystają nie tylko zarządca i najemcy, ale przede wszystkim goście tego nowoczesnego centrum.

Budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami dla tego typu obiektów. W jasnej przestrzeni centrum, poza częścią handlową postawiono na wiele udogodnień dla odwiedzających, w tym wygodne strefy relaksu z dostępem do sieci WIFI.

Silesia-Outlet_wnetrze-1.jpg

W centrum Silesia Outlet, mieszczącym się w Gliwicach, tuż przy autostradzie A4, na łącznej powierzchni blisko 20 tys. m2 znajdzie się już niebawem 120 salonów znanych i cenionych marek odzieżowych oraz obuwniczych. Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland.

– Silesia Outlet to ważna i potrzebna na Śląsku inwestycja. Duża koncentracja ludności w tym regionie stwarza ogromny rynek odbiorców produktów znanych marek. Inwestycja przyniesie także inne korzyści dla lokalnej społeczności. Szacujemy, że w Silesia Outlet zatrudnienie znajdzie około 650 osób. Chcemy stworzyć im miłe warunku do pracy, a dla odwiedzających nas gości – sprawiać przyjemność z zakupów w Silesia Outlet - powiedział Mirosław Januszko, CEO Spółki 6B47 Poland.

 

Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie