Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998
20 czerwca 2018

Netia Tower areną igrzysk chmurowych

AUTOR: Netia

Igrzyska Chmury to pierwsze i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które dzięki atrakcyjnej i angażującej formule wyłoni najlepszych ekspertów od chmury publicznej w Polsce. Organizowane jest przez Chmurowisko i Mirosława Burnejkę, znanego blogera i specjalistę od chmury.

Netia, jako dostawca rozwiązań chmurowych, jest Partnerem Technologicznym tego wydarzenia i jednocześnie gospodarzem warszawskich kwalifikacji, które odbyły się 19 czerwca 2018 r. w Netia Tower.

Rywalizacja podczas Igrzysk odbywa się na arenie publicznej – tj. w chmurze publicznej oraz na żywo. Rozpoczęła się od eliminacji online na stronie https://igrzyskachmury.pl/. Następnie wybranych 60 najlepszych specjalistów zmaga się z zadaniami na żywo podczas kwalifikacji w 5 miastach: Kraków (12 czerwca), Warszawa (19 czerwca), Wrocław (6 września), Gdańsk (10 września) i Poznań (18 września).

„Netia ma ambicje być w czołówce lokalnych dostawców chmury. Takimi wydarzeniami przyczyniamy się do popularyzacji chmury w Polsce i zmieniamy nasz wizerunek, z tradycyjnego dostawcy telco na technologicznego partnera w rozwoju biznesu Klienta” – powiedział Adam Kowalczyk, Starszy Kierownik Produktu w Netia SA. „Igrzyska Chmury potwierdziły ponadto, że nasza usługa jest ciekawą alternatywą dla innych rozwiązań. Cieszy nas pozytywny odbiór naszej usługi Netia Compute przez uczestników zawodów” – dodał.

W warszawskich eliminacjach 19 czerwca 2018 r. w Netia Tower, z wymagającymi zadaniami najlepiej poradzili sobie: Kamil Grabowski (specjalista sysops / devops) - 1. miejsce oraz Piotr Kalinowski (freelancer, bloger i programista) – 2. miejsce. Obaj będą zmagać się w wielkim finale w Warszawie pod koniec września 2018 r.
Zmagania chmurowców oglądać można na żywo w streamingu na funpage’u Chmurowiska. A my już czekamy na finał.
 

Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie