Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998

Netia Compute dla Super-Pharm – e-commerce rozwija się w chmurze

Już ponad 1 mln użytkowników poznało atuty e-sklepu

Wstęp

Super-Pharm to sieć blisko 70 placówek, spośród których każda skupia w jednym miejscu aptekę, drogerię i perfumerię, oferując szeroki asortyment produktów.  Z myślą o wygodzie swoich Klientów, Super-Pharm w listopadzie 2016 roku uruchomił sklep internetowy. Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie serwisu i optymalizację kosztów, oparł go o infrastrukturę IT w modelu chmury obliczeniowej, stawiając na usługę Netia Compute.

O Kliencie

Super-Pharm łączy zdrowie i urodę, stawiając na  wygodę odbiorcy.  Klienci  mogą w  dogodnym  dla  siebie  czasie  i miejscu zakupić  przez  Internet  markowe  zapachy, kosmetyki  oraz  dermokosmetyki do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz  specjalistyczne  kosmetyki  dla dzieci i niemowląt.

Super-Pharm o współpracy

„W naszej ocenie to najlepsze spośród wdrożeń usługi chmurowej.  Otrzymaliśmy kompletne rozwiązanie hostingowe oraz pomoc ekspercką na każdym etapie projektowania i wdrażania usługi.  Dotyczy to zarówno obszaru sieciowego, jak i aplikacyjnego. Dzięki temu w dwa tygodnie uruchomiliśmy i skonfigurowaliśmy zasoby potrzebne do uruchomienia sklepu internetowego. Sklep działa niezawodnie także w momencie zwiększonego ruchu”.

Olgierd Oszmiański Dyrektor ds. Informatyki Super-Pharm

Korzyści

Elastyczność

Sprawne działanie sklepu Super-pharm, szczególnie istotne w chwilach zwiększonego zainteresowania klientów, zapewnia wysoka skalowalność, która pozwala na żądanie zwiększyć pulę zasobów. Model ten z powodzeniem zdał egzamin w trakcie kampanii marketingowej, skierowanej do ponad 1 mln klientów Super-Pharm, która wygenerowała znaczący wzrost ruchu w sklepie internetowym.

Efektywność kosztowa

Infrastruktura IT w modelu chmury obliczeniowej jest bardzo efektywna kosztowo. Brak wydatków na zakup sprzętu, konieczności dostosowania środowiska serwerowego, zatrudnienia dodatkowych inżynierów, konfigurujących i wspierających to rozwiązanie, daje wymierne oszczędności. To bardzo prosty model zakupowy.

Bezpieczeństwo

Architekturę Netia Compute przygotowano w modelu High Availability (HA), gwarantując wysoką dostępność usług na bazie umowy SLA, stworzonej pod indywidualne potrzeby Klienta. Na straży bezpieczeństwa usługi stoją wysoko wykwalifikowani inżynierowie Netii, którzy na bieżąco monitorują środowisko 24h na dobę.

Zainteresowała Cię ta historia?
Pobierz paczkę wszystkich materiałów z nią związanych

Materiały case study
Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
pokaż zgodę
* zgoda obowiązkowa
Treść dodatkowej informacji:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Netia SA z siedzibą w Warszawie (02-822 Warszawa), przy ulicy ul. Poleczki 13. Dane będą przetwarzane w celu archiwizacji, a także dla potrzeb działań, w tym sprzedaży usług podmiotów z Grupy Netia. Netia SA zapewnia realizację uprawnień wynikających z Ustawy, tzn. Państwu dostępu do informacji dotyczącej własnych danych osobowych i ich poprawiania. Mają też Państwo prawo wniesienia w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt. 4 i 5 Ustawy sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, w tym żądania zaprzestania przetwarzania Państwa danych osobowych.
Zgody udzielane przy składaniu formularza mogą być wycofane w każdej chwili. Żądania dotyczące przetwarzania danych osobowych prosimy wysyłać na adres info@netia.pl.

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie