Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998

99,99% SLA

Potrzeba wdrożenia rozwiązania, które zapewniłoby najwyższy poziom bezpieczeństwa dla firmowych zasobów IT była głównym powodem, dla którego prężnie działająca firma logistyczna - Hellmann Worldwide Logistics Polska zwróciła się do Netii z zapytaniem o usługi kolokacji. Wdrożenie zajęło niespełna miesiąc, a Netia Data Center w pełni spełniło oczekiwania Klienta.

25 lat w logistyce

Hellmann założony w 1871 roku, rozpoczął swoją działalność od jednego człowieka, Carla Heinricha Hellmanna, który zaprzęgiem konnym dostarczał paczki w okolice miasta Osnabrueck, w północnych Niemczech. Cztery pokolenia później, prawnuki Carla – Jost i Klaus – stworzyli światową sieć, w której pracuje ponad 19.300 pracowników w 443 oddziałach w 157 krajach.

Szafy o mocy nawet 10 kW

W ramach wdrożenia Netia zapewniła 2 szafy rack o dużej gęstości mocy – każda 10 kW – w najnowszej komorze kolokacyjnej w Warszawie, port MPLS do kolokacji, Biznesowy Dostęp do Internetu (BDI), Metro Ethernet, a nawet ochronę DDoS. Warunki w nowoczesnym obiekcie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Hellmann Worldwide Logistics Polska o współpracy

Poszukiwaliśmy partnera, który zapewni bezpieczne miejsce dla naszych serwerów w profesjonalnym Data Center. Wcześniej trzymaliśmy serwery u siebie. Jednak konieczność rozbudowy środowiska i stworzenia zapasowego centrum danych z prawdziwego zdarzenia oraz związane z tym koszty skłoniły nas do skorzystania z oferty Netii. Parametry SLA, zaproponowane przez operatora, były nieosiągalne przez nas wcześniej.

Piotr Ruszecki Finance Director Hellmann Worldwide Logistics Polska

Korzyści

BEZPIECZEŃSTWO

Najnowszy obiekt Netia Data Center zapewnia kolokowanym serwerom bezpieczeństwo fizyczne i przeciwpożarowe na najwyższym poziomie. Minimalizuje ryzyko związane z utratą zasilania lub awarią klimatyzacji. Zawiera całodobowy monitoring i wsparcie specjalistów oraz redundantną infrastrukturę n+1.

WYGODA

Dzięki usłudze kolokacji Klient może skupić się na rozwoju swojego biznesu, powierzając cenne zasoby IT profesjonalnemu i doświadczonemu dostawcy.

ELASTYCZNOŚĆ

Kolokacja „rośnie” wraz z potrzebami firmy. Zwiększasz przestrzeń stosownie do swoich potrzeb w danej chwili.

EFEKTYWNOŚĆ KOSZTOWA

Skorzystanie z usług kolokacji to proste planowanie wydatków, bez ryzyka niespodziewanych kosztów, zamiana CAPEX na OPEX oraz wymierne oszczędności w postaci choćby niższych rachunków za energię elektryczną.

Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie