Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998

W SŁUŻBIE PRAWA

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, kierując się potrzebą zapewnienia nieletnim większego poziomu bezpieczeństwa i komfortu w trakcie ich przesłuchań w roli pokrzywdzonych, czy świadków wybrał rozwiązanie Netia Video Anywhere do wideokonferencji. Dzięki temu konieczne rozmowy odbywają się na video, a nieletni są odseparowani do osób oskarżonych zarówno w trakcie przesłuchań, jak i w drodze do sal sądowych.

MOBILNE PRZESŁUCHANIA

Netia dostarczyła dla Sądu kompleksowe rozwiązanie dla dwóch sal wraz z niezbędnym sprzętem do świadczenia usługi m.in. terminal, kamerę, spekaerphone, monitor oraz komplet mikrofonów i głośników. W sali rozpraw zrozwiązanie zostało zainstalowane ne stałe, wyposażenie do sali przesłuchań dostarczono wraz ze specjalistycznym wózkiem mobilnym, aby zapewnić możliwość korzystania z zestawu także w innych salach rozpraw.

 

Rozwiązanie może być z powodzeniem wykorzystywane zarówno do wewnętrznego komunikowania się pomiędzy lokalizacjami sądu, jak i z zaproszonymi z zewnątrz uczestnikami. Mogą oni korzystać z dowolnych urządzeń – komputera, laptopa, tabletu, smartfona, czy zwykłego telefonu do telekonferencji.

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy o współpracy

Takich przesłuchań nieletnich za pomocą wideokonferencji mamy od 2 do 7 w tygodniu, ale są też wzmożone okresy, gdzie potrzebujemy przeprowadzić nawet dwa spotkania w ciągu dnia. Ich liczba stale rośnie, wraz z popularnością rozwiązania, które pozwala nam bezpiecznie przeprowadzić spotkanie, jak również usprawnić działanie sądu. Możemy szybko i zdalnie zorganizować spotkanie z dyrektorami poszczególnych jednostek, jak również przeprowadzić szkolenia dla pracowników sądu

Piotr  Finance Director Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy

Korzyści

BEZPIECZEŃSTWO

Sąd zyskał bezpieczne i efektywne narzędzie do prowadzenia rozmów poprzez video, które dzięki zastosowaniu unikalnego systemu kodowania obrazu dba o poufność przekazywanych informacji.

KOMFORT

Dzięki NVA nieletni świadkowie i pokrzywdzeni – w trakcie składania zeznań w Sądzie - są odseparowani od osób oskarżonych, co zwiększa ich komfort i poczucie bezpieczeństwa oraz pozytywnie przekłada się na otwartość w komunikacji.

SZYBKOŚĆ W DZIAŁANIU

Dzięki NVA sądy mogą szybciej prowadzić sprawy sądowe, dzięki skróceniu dystansu, jaki dzieli ich z osobami, z którymi potrzebują skonsultować lub wymienić informacje na potrzeby procesu.

OPTYMALIZACJA KOSZTOWA

Usługa NVA pozwala wyeliminować niepotrzebne koszty podróży służbowych i delegacji, umożliwiając efektywne przeprowadzenie spotkań i szkoleń w formie wideokonferencji.

Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie