Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998

Bogusław Kowalski - Prezes Zarządu TK Telekom Sp. z o.o.

Menadżer i ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej i administracji publicznej. Pełnił m.in. funkcję wicemarszałka Województwa Mazowieckiego odpowiedzialnego za infrastrukturę i rozwój terenów wiejskich. Sprawował mandat Posła na Sejm RP V i VI kadencji. W latach 2005-2006 przewodniczył sejmowej Komisji Infrastruktury. Od maja 2006 do listopada 2007 - sekretarz stanu w Ministerstwie Transportu. W latach 2012-2015 w Zespole Doradców Gospodarczych TOR - ekspert rynku kolejowego i transportu publicznego. Przewodniczący Komitetu Transportowego Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Odznaczony medalem „Zasłużony dla Transportu RP”, laureat nagrody kolejowej „Człowiek Roku – Przyjaciel Kolei”. Inicjator  i nadzorujący utworzenie Kolei Mazowieckich, autor jednej z największych w Polsce inwestycji zagranicznych związanych z koleją – budowy zakładu produkcyjnego szwajcarskiego koncernu Stadler w Siedlcach, zaangażowany w przejęcie przez konsorcjum samorządowe Warszawskiej Kolei Dojazdowej.  Współautor strategii rozwoju Grupy PKP na lata 2017-2019. Wykładowca Katedry Logistyki w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy.

Wykształcenie: absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego (studia doktoranckie), Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (studia doktoranckie) i Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego (studia magisterskie). 
 

Mariusz Ignaciuk - Członek Zarządu TK Telekom Sp. z o.o.

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich w branży telekomunikacyjnej.

Jako dyrektor kontrolingu nadzorował w różnym czasie obszary: B2B, sieć, IT, zarządzanie projektami, bezpieczeństwo oraz budżety inwestycyjne spółek. W kilkunastu projektach akwizycyjnych, pełniąc funkcje członka zarządu, odpowiadał za restrukturyzację i integrację przejmowanych spółek i za wyniki finansowe tych projektów. Skuteczny negocjator, otwarty na kompromisy, aby osiągnąć cel.

Z Grupą Netia związany od 16 lat. W zarządzie TK Telekom od lipca 2015. 

Wykształcenie: Absolwent Politechniki Warszawskiej (studia magisterskie).
Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
pokaż zgodę
* zgoda obowiązkowa
Treść dodatkowej informacji:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Netia SA z siedzibą w Warszawie (02-822 Warszawa), przy ulicy ul. Poleczki 13. Dane będą przetwarzane w celu archiwizacji, a także dla potrzeb działań, w tym sprzedaży usług podmiotów z Grupy Netia. Netia SA zapewnia realizację uprawnień wynikających z Ustawy, tzn. Państwu dostępu do informacji dotyczącej własnych danych osobowych i ich poprawiania. Mają też Państwo prawo wniesienia w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt. 4 i 5 Ustawy sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, w tym żądania zaprzestania przetwarzania Państwa danych osobowych.
Zgody udzielane przy składaniu formularza mogą być wycofane w każdej chwili. Żądania dotyczące przetwarzania danych osobowych prosimy wysyłać na adres info@netia.pl.

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie