Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998

Zdzisław Gaca - Prezes Zarządu TK Telekom Sp. z o.o.

Zdzislaw-Gaca-Prezes-TK-Telekom.jpgPosiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. W latach 1990-1999 był pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Ekonomii Politechniki Radomskiej. Związany z grupą Polsat od 1996 r. Pełnił funkcje w organach zarządu i nadzoru w spółkach m.in. z branży telewizyjnej (Cyfrowy Polsat S.A.), radiodyfuzyjnej (RS TV S.A.), telekomunikacyjnej (Sferia S.A.) i finansowej (PTE POLSAT S.A.). Od 2013 r. jest menedżerem w obszarze techniki (Departament Eksploatacji) w Polkomtel Sp. z o.o. W 2014 r. w spółce Market (obecnie Archiplex HRF) przygotował i wdrożył projekt archiwum dla Grupy Cyfrowy Polsat, w ramach którego świadczone są usługi digitalizacji, archiwizacji i zarządzania dokumentami. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Radomiu i studiów podyplomowych w zakresie zarządzania w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania w Warszawie.

Bogusław Kowalski - Wiceprezes Zarządu TK Telekom Sp. z o.o.

Bogusław KowalskiMenadżer i ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej i administracji publicznej. Pełnił m.in. funkcję wicemarszałka Województwa Mazowieckiego odpowiedzialnego za infrastrukturę i rozwój terenów wiejskich. Sprawował mandat Posła na Sejm RP V i VI kadencji. W latach 2005-2006 przewodniczył sejmowej Komisji Infrastruktury. Od maja 2006 do listopada 2007 - sekretarz stanu w Ministerstwie Transportu. W latach 2012-2015 w Zespole Doradców Gospodarczych TOR - ekspert rynku kolejowego i transportu publicznego. Przewodniczący Komitetu Transportowego Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Odznaczony medalem „Zasłużony dla Transportu RP”, laureat nagrody kolejowej „Człowiek Roku – Przyjaciel Kolei”. Inicjator  i nadzorujący utworzenie Kolei Mazowieckich, autor jednej z największych w Polsce inwestycji zagranicznych związanych z koleją – budowy zakładu produkcyjnego szwajcarskiego koncernu Stadler w Siedlcach, zaangażowany w przejęcie przez konsorcjum samorządowe Warszawskiej Kolei Dojazdowej.  Współautor strategii rozwoju Grupy PKP na lata 2017-2019. Wykładowca Katedry Logistyki w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy.

Wykształcenie: absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego (studia doktoranckie), Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (studia doktoranckie) i Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego (studia magisterskie). 
 

Mariusz Ignaciuk - Członek Zarządu TK Telekom Sp. z o.o.

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich w branży telekomunikacyjnej.

Jako dyrektor kontrolingu nadzorował w różnym czasie obszary: B2B, sieć, IT, zarządzanie projektami, bezpieczeństwo oraz budżety inwestycyjne spółek. W kilkunastu projektach akwizycyjnych, pełniąc funkcje członka zarządu, odpowiadał za restrukturyzację i integrację przejmowanych spółek i za wyniki finansowe tych projektów. Skuteczny negocjator, otwarty na kompromisy, aby osiągnąć cel.

Z Grupą Netia związany od 16 lat. W zarządzie TK Telekom od lipca 2015. 

Wykształcenie: Absolwent Politechniki Warszawskiej (studia magisterskie).

Tomasz Kołodziejczyk – Członek Zarządu TK Telekom Sp. z o.o.

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej.

Od 2006 r. związany z Grupą Netia. Początkowo pracował na stanowiskach menedżerskich w strukturach regionalnych, w kolejnych latach odpowiedzialny za sprzedaż w segmencie małych i średnich operatorów (ISP) oraz hurtu krajowego i międzynarodowego. Od 2016 r. zarządza Departamentem Sprzedaży B2B w Netii, realizując z sukcesami cele operacyjne i strategiczne Spółki.  Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania sprzedażą przekłada na praktykę rozwijając w podległych strukturach zaawansowane procesy sprzedaży oraz metodologię zarządzania wynikiem na bazie Net Intake.

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. W Zarządzie TK Telekom od 8 marca 2018 r.
Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie