Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998

Real Logistics – transport w chmurze

Netia Compute na potrzeby obsługi systemu ERP oraz zdalnego dostępu do zasobów IT

Realne wsparcie dla biznesu

Real Logistics Sp. z o.o. Sp. k. to ceniona przez Klientów firma transportowa z siedzibą we Wrocławiu i Gdyni, z ponad 10-letnim doświadczeniem na światowym rynku. W swojej historii działalności przewiozła już niemal wszystko – od tronu afrykańskiej królowej po wysoce czułą aparaturę do poszukiwania gazu łupkowego. Zrealizowała łącznie ponad 10 820 przesyłek, dostarczając ponad 84 tys. ton ładunków do 149 portów świata. Zaufało jej ponad 200 Klientów. Real Logistics Sp. z o.o. Sp. k. gwarantuje realne wsparcie w doborze właściwych rozwiązań logistycznych, co przekłada się na jakość współpracy dla obu stron.

Szybkość w działaniu

W branży transportowej czas ma szczególne znaczenie. Nie ma tu miejsca na pomyłki, nieprzewidziane sytuacje i przestój. Dlatego też Real Logistics prowadzi regularną ocenę rzetelności swoich partnerów oraz dba o najwyższy poziom świadczonych przez siebie usług. Rozwiązanie Netii z zakresu cloud computingu gwarantuje wysoką dostępność usług na bazie umowy SLA, adekwatnej do potrzeb Klienta.
Całe wdrożenie trwało niespełna 2 dni. Firma otrzymała niezbędną moc obliczeniową i przestrzeń dyskową w chmurze oraz zestawiony do niej trakt VPN, co dodatkowo podwyższa bezpieczeństwo.

Real Logistics o współpracy

Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie w chmurze, ponieważ daje nam to dużą elastyczność w działaniu. Pracownicy zyskali łatwiejszy i szybszy dostęp do zasobów firmowych, przez co oszczędzają cenny czas. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, już od ponad 2 lat z powodzeniem rozwijamy usługi spedycji kolejowej, a także stale poszerzamy siatkę naszych partnerów logistycznych w Azji.

Zarówno w imporcie jak i eksporcie, transport kolejowy z Chin ma duże znaczenie w katalogu naszych usług. Serwis kolejowy do Polski wyjeżdzający z największych węzłów komunikacyjnych Chin, skierowany jest głównie do terminali w Małaszewiczach i Łodzi - w każdym oferujemy kompleksową obsługę przesyłki oraz dowóz do wskazanego przez klienta miejsca na terenie całej Europy.

Zwiększające się zapotrzebowanie na rynku e-commerce jest podstawą do wzrostu ilości ładunków przesyłanych kolejowo z Chin i do Europy. Jednocześnie tworzy to sposobność do wykorzystania kontenerów w transporcie eksportowym. Wiele przedsiębiorstw dostrzegło już tę możliwość i korzysta z usług Real Logistics w tym zakresie.

Paweł Moskala Prezes Zarządu Real Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

Korzyści

BEZPIECZEŃSTWO

Architektura Netia Compute została zaprojektowana w modelu wysokiej dostępności, z naciskiem na bezpieczeństwo danych. Usługa jest na bieżąco monitorowana – 24h na dobę i obsługiwana przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów Netii.

ELASTYCZNOŚĆ

Netia Compute to nieograniczone zasoby na żądanie Klienta, elastycznie dostosowywane do bieżących potrzeb. Klient uzyskuje fachowe wsparcie techniczne profesjonalistów, którzy przeprowadzą go przez konfigurację rozwiązania oraz służą pomocą w trakcie eksploatacji.

OPTYMALIZACJA KOSZTOWA

Brak konieczności ponoszenia wydatków na zakup sprzętu, dostosowania środowiska serwerowego, zatrudnienia inżynierów, konfigurujących i wspierających rozwiązanie zwiększa efektywność kosztową Klienta. Przesunięcie wydatków IT z modelu CAPEX na OPEX.

KOMFORT

Korzystając z wiedzy i zasobów doświadczonego dostawcy chmury obliczeniowej, Klient może skupić się na rozwoju swojego core-biznesu. Netia gwarantuje wysoką dostępność usługi, co przekłada się na ciągłość biznesu Klienta.

Zainteresowała Cię ta historia?
Pobierz paczkę wszystkich materiałów z nią związanych

Materiały case study
Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie