Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998
27 listopada 2017
Istnieje możliwość przepisania usług na inny podmiot gospodarczy. Zlecenie przepisania usług można złożyć telefonicznie w Centrum Obsługi Biznesu: 801 801 999. Przed kontaktem z Centrum Obsługi Biznesu należy przygotować dane nowego właściciela:
  • Pełna nazwa Firmy
  • Numer NIP  
  • Numer REGON
  • Dane usług cedowanych
  • Dane osoby kontaktowej
  • Adres główny 
  • Adres do korespondencji 
  • Adres email
Zlecenie cesji można również zgłosić do Netii przesyłając pismo z prośbą o dokonanie zmian. Pismo powinno być potwierdzone własnoręcznym podpisem obecnego właściciela usług. Dokumenty należy przesłać na adres:

Netia SA
skr. pocztowa nr 597
40-950 Katowice S105
Z dopiskiem „Cesja”


Aby dokonać cesji konieczne jest uregulowanie płatności za faktury w Netii.

Aby dokonać cesji, konieczne jest podpisanie nowej umowy cesji usług. Po weryfikacji usługi zostaną przepisane na nowego Abonenta od nowego Okresu Rozliczeniowego następującego po dacie wpłynięcia podpisanej umowy cesji zarówno przez nowego jak i obecnego Abonenta.

Czy odpowiedź była przydatna?

Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
Zgody marketingowe
Zwiń
* zgoda obowiązkowa
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Netia S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, która współadministruje Twoimi danymi z innymi spółkami Grupy Netia S.A.: Internetia sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, TK Telekom spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kijowskiej 10/12A, 03-743 Warszawa, zwanymi dalej „Współadministratorami”.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka Prywatności

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie