Niestety twoja wersja przeglądarki jest bardzo stara i nie potrafi poprawnie wyświetlić naszej strony.

Chcesz się szybko skontaktować? 999000998
10 maja 2018

Netia w czołówce Liderów Technologii 2017

AUTOR:

Gazeta Finansowa opublikowała listę 10 Liderów Technologii 2017, których produkty charakteryzują się innowacyjnością, nowoczesnością, pomysłowością oraz pozwalają sprawniej funkcjonować przedsiębiorcom, wyprzedając ich oczekiwania. Netia została nagrodzona tym prestiżowym tytułem za rozwiązanie Netia Unified Communications.

logo-liderzy-technologii-gazeta-finansowa.jpg

Netia Unified Communications to jedyna na europejskim rynku zunifikowana usługa komunikacyjna z chmury, łącząca obecne usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej Klienta (numery stacjonarne i komórkowe) z nowoczesną komunikacją elektroniczną (komunikator biznesowy Unified Communications). Umożliwia korzystanie z dowolnych urządzeń – telefonu stacjonarnego, komórki, tabletu czy komputera w dowolnym miejscu oraz prowadzenie nieprzerwanej komunikacji.

„Bardzo cieszy nas to wyróżnienie. Kolejny rok z rzędu zostaliśmy docenieni przez rynek za innowacyjny produkt w dziedzinie zintegrowanej komunikacji głosowej. Netia Unified Communications to udoskonalona wersja naszego wcześniejszego rozwiązania Nowa Netia. Została jednak wzbogacona o wideokonferencje, system raportowania i nagrywania połączeń telefonicznych - stacjonarnych i komórkowych. Ponadto zintegrowaliśmy usługi stacjonarne i komórkowe w jednym, chmurowym systemie komunikacji dla Klienta, zyskując przewagę na rynku wśród innych tego typu produktów” – powiedział Paweł Rychcik, Kierownik Działu Produktów w Netia S.A.

Nie ma znaczenia, czy Klient zadzwoni na numer firmowy, czy komórkowy. Użytkownik jest zawsze w zasięgu, ponieważ usługa działa zarówno w sieci komórkowej, jak i Wifi, LTE, 3G, czy Fixed Line. Można też używać osobistego smartfona do wykonywania połączeń z wykorzystaniem tożsamości firmy, jak również prowadzić rozmowy, wideospotkania i wideokonferencje, udostępniać treści ze swojego pulpitu oraz aplikacje, nagrywać rozmowy, czy przesyłać dowolne informacje w czasie rzeczywistym.

Co ważne, rozwiązanie zaspokaja potrzeby użytkowników wszystkich rynków, dając pełną swobodę w komunikacji.

Chcesz dowidzieć się więcej, pobierz pełny Biznes Raport Gazety Finansowej.

Choose your language
×

Umów kontakt

Uzyskaj fachową poradę naszych doradców, którzy dopasują ofertę do potrzeb Twojej firmy

×
Zgody dla formularzy
pokaż zgodę
* zgoda obowiązkowa
Treść dodatkowej informacji:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Netia SA z siedzibą w Warszawie (02-822 Warszawa), przy ulicy ul. Poleczki 13. Dane będą przetwarzane w celu archiwizacji, a także dla potrzeb działań, w tym sprzedaży usług podmiotów z Grupy Netia. Netia SA zapewnia realizację uprawnień wynikających z Ustawy, tzn. Państwu dostępu do informacji dotyczącej własnych danych osobowych i ich poprawiania. Mają też Państwo prawo wniesienia w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt. 4 i 5 Ustawy sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, w tym żądania zaprzestania przetwarzania Państwa danych osobowych.
Zgody udzielane przy składaniu formularza mogą być wycofane w każdej chwili. Żądania dotyczące przetwarzania danych osobowych prosimy wysyłać na adres info@netia.pl.

Czego możesz oczekiwać od rozmowy z konsultantem?

1
Ustalimy dostępność naszych usług w Twojej lokalizacji
2
Poznamy dokładnie potrzeby Twojej firmy
3
Zaproponujemy rozwiązania i rekomendacje specjalnie dla Ciebie